Yandex.Metrica

GÜNGÖREN HALI YIKAMA
0 212 486 22 42

0 532 212 68 57

Sipariş vermek için Tıklayınız

Güngören Halı Yıkama

Güngören Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin En Doğru Adrestesiniz

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Metropol Halı Yıkama kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Halıların Teslim Süresi

Halıların teslim süresi 3 gündür. Yaz-Kış kurutma odalarında kurutulan halılar hijyenik, çabuk ve temiz bir ortamda kurutulmaktadır.

Express Halı Yıkama

Hiç beklenmedik ani özel misafir gelmesi, veya özel ziyaretler hepimizin başına gelebilecek durumlardır. Özellikle de kış aylarında " Aman çocuğum betona basıp hasta olmasın ! " düşüncesiyle halılarımızı çok daha erken teslim almak isteriz.
Böyle durumlar için 2. Özel Express Kurutma odamız mevcut. Bu kurutma odası diğerine göre daha küçük ve daha çabuk kurutma kapasitesine sahip ( 4 -6 saat) makine bulunmaktadır. Tabiki bu da halı yıkamaya ek maliyet oluşturmaktadır.
Müşterilerimizin hızlı halı yıkama hizmeti talebini karşılamak için 24 saatte teslim ( Express Halı Yıkama) Hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet için toplam halı tutarınıza ek olarak 20 TL Express halı Yıkama ücreti almaktayız.

Güngören Halı Yıkama

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Metropol Halı Yıkama kendisini geliştirerek sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Halı Yıkama işlemi yılda en az bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir.Blinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanan yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucunda hem sağlığınızı hem de halınızın ömrünü olumsuz etkiler.Kuralına uygun yıkanmayan halı bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt yani akarlar halılarda yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.Biz en son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türü ve kirlilik oranına göre, Anti-bakteriyel Lazer-Promax halı şampuanı kulanıyoruz.,

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması kötü kokuya, halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte.Biz Metropol Halı Yıkama olarak 2 adet teknolojik kurutma odası kullanıyoruz. Halılarınız steril bir şekilde ve tozlu ortamlardan uzak kapalı ortamda kurutularak normal şartlarda 3 günde , acil durumlarda (2. acil kurutma odasında express yıkama ile) 24 saatte temiz, sağlıkl ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize halılarınızı teslim etmekteyiz.

Güngören Halı Yıkama

Çağımızda halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi ve halı yıkama talebinin yüksek olması nedeniyle halı yıkamanın artık son teknoloji makinalar ile yapılma ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sebeple yeni halı yıkama teknikleri geliştirilmiş ve teknolojiden azami ölçüde istifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. 2000 yılını müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makinaları halı sıkma makineleri (santrfüj) toz alma makineleri , bir sanayi haline gelmiştir. Firmamız müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur.Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur.

Güngören halı yıkama fabrikamıza gelen halı yıkama siparişleriniz en kısa zamanda değerlendirilip bölgelere ayrılır.Halı yıkama servis araçlarımızla evinizden alınan halılarınız farmamıza getirilip halıların toz alma işlemi yapildıktan sonra sanayi tipi halı yıkama makinaları ile halıların yıkama işlemleri bittikten sonra, halı sıkma makinası (santrafüj) de halılar sıkılır, bu işlemler halıların %90 kadar bölümü kuru çıkar ve kapalı odalarımızda halılar yanlamasına paslanmaz borulara asılarak kurutulur.Daha sonra halılarınız için özel yapım halı poşetleri ile paketlenir ve evinize teslim edilir.

Güngören Halı Yıkama

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonra eğer koltuklarınız yada yataklarınızda kusma,kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlayıp tekrardan yıkama veya para iadesi sağlıyoruz.

Kışın hava şartları sert geçse bile 12 ay boyunca  Halı Yıkama Hizmeti sunmaktayız.Kışın halıları kapalı alanlarda sıcak hava üfleyen kurutma odalarımızda hiç nem kalmadan kurutup teslim etmekteyiz.

Halı Yıkama Aşamaları

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama Fabrikamıza gelen halılar öncelikle cinsine göre ayrılır.Sonra toz alma işlemi uygulanır ve daha sonra yıkama aşamalarına geçilir.Yıkaması bittikden sonra dezenfekte işlemi yapılır ve kurutma odalarında kurumaya bırakılır.Kurutma işlemi de bittikten sonra hav alma - paketleme işlemilerinden sonra son kotrolleri yapılarak müşteriye hazır hale gelir ve dagıtım başlar.Güngören Halı Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenileyen Halı Yıkama Firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Güngören Halı Yıkama Firması olarak halılarınızı garantili tam otamatik makinelerde arkası ve ön yüzü olmak üzere iki tarafınıda yıkamaktayız.Güngören Halı Yıkama olarak sizlerin menmuniyeti firmamız için önemlidir.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına ekipmanlarını daima yenilemektedir.

Halı Yıkama yapan firma sayısı çok olmasına ragmen bu işi fabrika ortamında ve profesyonelce yapan firma sayısı oldukça azdır.Güngören Halı Yıkama olarak siz müşterilerimize profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla fabrika ortamında halı yıkama hizmeti sağlamaktayız. Tüketici olarak Halı Yıkama hizmeti alacanız zaman firmanın gerçekten halı yıkama fabrikası oldundan emin olunuz.

Güngören Halı Yıkama Firmalası olarak İstanbul Avrupa yakasındai tüm halı yıkama müşterilerine hizmet vermekteyiz Güngören halı yıkama fabrikası  olarak siz değerli müşterilerimize hem maliyet hemde zaman açısından faydalı bir firmadır. Artık evde halı yıkama hem zahmetli hemde maliyet açısından masraflı bir iştir. Güngören halı yıkama firması olarak bizler sizleri bu zahmetli ve külfetli işten kurtarıyor daha temiz ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

Halı Yıkama Sezonu Açılıyor

Güngören Halı Yıkama

Halı yıkama sezonu açılıyor dikkat! Halı yıkama işleminin belli süreleri vardır, örneğin bir 6 mt2 makine halı yıkama yaklaşık on dakika sürer. Bu süre o halı için son derece kaliteli bir halı yıkama sonucu verir. Buraya kadar bir sorun yok ancak bilmek gerekirki halı yıkama işlemi yaz aylarında çok daha yoğundur ve her halı yıkama fabrikasınında bir kapasitesi vardır. Bazı halı yıkama fabrikaları bu kapasiteyi oldukça fazla zorlayarak çok daha fazla halı yıkama yapmaya çalışıyor ve bunun sonucunda halı yıkama kalitesi düşüyor doğal olarak, örneğini verdiğimiz 6 mt2 halı yıkama süresi bu sefer düşüyor üç-beş dakikaya. Peki bu durum neden oluyor, cevap tamamen insanları yanlış bilgilendirmekten kaynaklanıyor, müşteri halı yıkama fabrikasını arıyor ve soruyor halı yıkama yaptırmak istiyorum kaç günde halılarımı teslim edersiniz diye, bu müşteriyi kaçırmak istemeyen halı yıkama firması yirmi dört saatte diyebiliyor yada iki üç gün içinde teslim ederiz diyor, sonra topladığı halıları yetiştirmek için hem halı yıkama kalitesinden ödün veriyor, hemde halı yıkama süresini iyice kısaltıyor. Sonuçta halı yıkama, müşterisine söz verdikleri sürede teslim edemiyorlar.

Peki;Güngören Halı Yıkama Olarak Bizim Farkımız Ne?

Güngören halı yıkama , kullandığı her türlü ekipman ve makine parkuru ile müşterisine daima en hızlı ve en temiz halıları teslim edebilmek için devamlı kendisini yenilemekte ve sektörde Lokomotif olma misyonunu üstlenmiştir.

İlk başlarda müşterilerimize halılarını 1-3 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, "Aman yeter ki temiz olsun, halılar bir hafta sonra da gelse sorun olmaz." diyen müşterilerimiz, zamanla halılarını hem hızlı hem de temiz teslim ettiğimizi gördükce ve alıştıkca, zaman zaman yoğun sezonlar da ( bayram öncesi ve sonrası gibi) halıları 4 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, bizlere sitem etmektedir.

Bir diğer önemli husus ise, halıların temiz, hijyenik ve sağlıklı olmasıdır.Pek çok halı yıkama firması, ucuz halı yıkama politikası güderek, kalitesiz , hatta kanserojen içerikli kimyasal sampuanlar kullanmaktadır.Unutmayın, hiç bir şey sağlığımızdan daha değerli değildir.

Halı yıkama sektörü büyüdükçe, bu sektörün tedarikcileri de ( halı şampuanı üreten firmalar, halı yıkama , halı sıkma veya halı kurutma makineleri imal eden firmalar v.b.) rekabet içine girmişlerdir.Halı yıkama şampuanı üreten firmalar, AR-GE çalışması yaparak hem leke çıkarma gücü yüksek hem de kimyasal yerine organik şampuanları piyasaya sürmektedirler

.Güngören halı yıkama halılarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini halı yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan edilmektedir.Yaz kış güven içerisinde hizmet veren Güngören halı yıkama firmamız elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere % 100 garanti verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir. Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisi diyebileceğiniz Güngören halı yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızda birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız tam otomatik makineleri,toz alma ve paketleme makineleri , kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Güngören halı yıkama olarak biz; hiç bir zaman maliyetten kaçınmayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.Çünkü kazanılan her +1 müşteri bizim için en değerli sermayemizdir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

Güngören Halı Yıkama

Güngören halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 24 saat gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Güngörende halı yıkama - Güngörende halı temizleme - Güngörende halı silme - Güngörendeki halı temizleme firmaları - Güngörendeki halı temizleme şirketleri - Güngörendeki halı temizleme firmalarının telefon numaraları - Güngörende halı temizleme fiyatları - Güngörendeki en iyi halı temizleme firmaları - Güngörendeki halı yıkama firmaları - Güngörendeki halı yıkama şirketleri - Güngörendeki halı yıkama firmalarının telefon numaraları - Güngörendeki halı yıkama fiyatları - Güngörendeki en iyi halı yıkama firmaları - Güngörendeki halı silme şirketleri - Güngörendeki halı silme firmalarının telefon numaraları - Güngörendeki halı silme fiyatları - Güngörendeki en iyi halı silme firmaları gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz