Yandex.Metrica

HALKALI
HALI YIKAMA
0 212 486 22 42

Halılarınız 24 Saatte Teslim

0 212 486 22 42

HALKALI HALI YIKAMA

halkalı-halı-yıkama

İstanbul'da Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin En Doğru Adresindesiniz

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Halkalı halı temizleme sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Halı Yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir.Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya koyar. Ev de yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır.Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir.Kuralına uygun yıkanmayan halı mikroplardan arınmaz Evde ya da işyerindeki halılar sürekli toz ve kir biriktirir. Yüzeysel temizlikte yok edemeyeceğimiz bakteriler alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt ve akarlar halılarda yuvarlanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar.

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte.

Sizde halı yıkatma mağduru olmamak için doğru tercihlerde bulunmalısınız.İnternet üzerinden ulaştığınız her firma tesisi olan ve yerinde halı yıkama yapan firma değildir. Bu nedenle referanslar istemeniz gerekecek ve emin olduktan sonra halı yıkama işinizi bu firmaya vermeniz yerinde olacaktır.İstanbul'da halı yıkama denince Halkalı halı yıkama bu anlatılan kriteleri taşıyan ender firmalardan biridir.lütfen Halkalı halı yıkamaya güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olabilirsiniz.

halkalı-halı-yıkama

Halı Yıkama

Çağımızda halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi ve halı yıkama talebinin yüksek olması nedeniyle halı yıkamanın artık son teknoloji makinalar ile yapılma ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sebeple yeni halı yıkama teknikleri geliştirilmiş ve teknolojiden azami ölçüde istifade etme zorunluluğu ortaya çıkmıştır. 2000 yılını müteakiben ülkemizde otomatik halı yıkama makinaları halı sıkma makineleri (santrfüj) toz alma makineleri , bir sanayi haline gelmiştir. Firmamız müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilme misyonu ile yola çıktığından tüm bu teknolojik gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içerisinde olmuştur.Fabrikalarımızda bu makinelerden faydalanıyor olmak hem hizmet kalitemizi arttırmış hem de kapasitemizi geliştirmede birinci derecede etkili olmuştur.

Halkalı halı yıkama fabrikamıza gelen halı yıkama siparişleriniz en kısa zamanda değerlendirilip bölgelere ayrılır.Halı yıkama servis araçlarımızla evinizden alınan halılarınız farmamıza getirilip halıların toz alma işlemi yapildıktan sonra sanayi tipi halı yıkama makinaları ile halıların yıkama işlemleri bittikten sonra, halı sıkma makinası (santrafüj) de halılar sıkılır, bu işlemler halıların %90 kadar bölümü kuru çıkar ve kapalı odalarımızda halılar yanlamasına paslanmaz borulara asılarak kurutulur.Daha sonra halılarınız için özel yapım halı poşetleri ile paketlenir ve evinize teslim edilir.

halkalı-halı-yıkama

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.Tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bittikten sonra eğer koltuklarınız yada yataklarınızda kusma,kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlayıp tekrardan yıkama veya para iadesi sağlıyoruz.

Kışın hava şartları sert geçse bile 12 ay boyunca  Halı Yıkama Hizmeti sunmaktayız.Kışın halıları kapalı alanlarda sıcak hava üfleyen kurutma odalarımızda hiç nem kalmadan kurutup teslim etmekteyiz.

Halı Yıkama Aşamaları

halkalı-halı-yıkama

Halkalı Yenimahalle Halı Yıkama Fabrikamıza gelen halılar öncelikle cinsine göre ayrılır.Sonra toz alma işlemi uygulanır ve daha sonra yıkama aşamalarına geçilir.Yıkaması bittikden sonra dezenfekte işlemi yapılır ve kurutma odalarında kurumaya bırakılır.Kurutma işlemi de bittikten sonra hav alma - paketleme işlemilerinden sonra son kotrolleri yapılarak müşteriye hazır hale gelir ve dagıtım başlar.Halkalı Yenimahalle Halı Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenileyen Halı Yıkama Firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Halkalı Yenimahalle Halı Yıkama Firması olarak halılarınızı garantili tam otamatik makinelerde arkası ve ön yüzü olmak üzere iki tarafınıda yıkamaktayız.Halkalı Yenimahalle Halı Yıkama olarak sizlerin menmuniyeti firmamız için önemlidir.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına ekipmanlarını daima yenilemektedir.

Halı Yıkama yapan firma sayısı çok olmasına ragmen bu işi fabrika ortamında ve profesyonelce yapan firma sayısı oldukça azdır.Halkalı Yenimahalle Halı Yıkama olarak siz müşterilerimize profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla fabrika ortamında halı yıkama hizmeti sağlamaktayız. Tüketici olarak Halı Yıkama hizmeti alacanız zaman firmanın gerçekten halı yıkama fabrikası oldundan emin olunuz.

Halkalı Yenimahalle Halı Yıkama Firmalası olarak İstanbul Avrupa yakasındai tüm halı yıkama müşterilerine hizmet vermekteyiz Halkalı halı yıkama fabrikası  olarak siz değerli müşterilerimize hem maliyet hemde zaman açısından faydalı bir firmadır. Artık evde halı yıkama hem zahmetli hemde maliyet açısından masraflı bir iştir. Halkalı halı yıkama firması olarak bizler sizleri bu zahmetli ve külfetli işten kurtarıyor daha temiz ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

Halı Yıkama Sezonu Açılıyor

halkalı-halı-yıkama

Halı yıkama sezonu açılıyor dikkat! Halı yıkama işleminin belli süreleri vardır, örneğin bir 6 mt2 makine halı yıkama yaklaşık on dakika sürer. Bu süre o halı için son derece kaliteli bir halı yıkama sonucu verir. Buraya kadar bir sorun yok ancak bilmek gerekirki halı yıkama işlemi yaz aylarında çok daha yoğundur ve her halı yıkama fabrikasınında bir kapasitesi vardır. Bazı halı yıkama fabrikaları bu kapasiteyi oldukça fazla zorlayarak çok daha fazla halı yıkama yapmaya çalışıyor ve bunun sonucunda halı yıkama kalitesi düşüyor doğal olarak, örneğini verdiğimiz 6 mt2 halı yıkama süresi bu sefer düşüyor üç-beş dakikaya. Peki bu durum neden oluyor, cevap tamamen insanları yanlış bilgilendirmekten kaynaklanıyor, müşteri halı yıkama fabrikasını arıyor ve soruyor halı yıkama yaptırmak istiyorum kaç günde halılarımı teslim edersiniz diye, bu müşteriyi kaçırmak istemeyen halı yıkama firması yirmi dört saatte diyebiliyor yada iki üç gün içinde teslim ederiz diyor, sonra topladığı halıları yetiştirmek için hem halı yıkama kalitesinden ödün veriyor, hemde halı yıkama süresini iyice kısaltıyor. Sonuçta halı yıkama, müşterisine söz verdikleri sürede teslim edemiyorlar.

Peki; Halkalı Yenimahalle Halı Yıkama Olarak Bizim Farkımız Ne?

Halkalı halı yıkama , kullandığı her türlü ekipman ve makine parkuru ile müşterisine daima en hızlı ve en temiz halıları teslim edebilmek için devamlı kendisini yenilemekte ve sektörde Lokomotif olma misyonunu üstlenmiştir.

İlk başlarda müşterilerimize halılarını 1-3 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, "Aman yeter ki temiz olsun, halılar bir hafta sonra da gelse sorun olmaz." diyen müşterilerimiz, zamanla halılarını hem hızlı hem de temiz teslim ettiğimizi gördükce ve alıştıkca, zaman zaman yoğun sezonlar da ( bayram öncesi ve sonrası gibi) halıları 4 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, bizlere sitem etmektedir.

Bir diğer önemli husus ise, halıların temiz, hijyenik ve sağlıklı olmasıdır.Pek çok halı yıkama firması, ucuz halı yıkama politikası güderek, kalitesiz , hatta kanserojen içerikli kimyasal sampuanlar kullanmaktadır.Unutmayın, hiç bir şey sağlığımızdan daha değerli değildir.

Halı yıkama sektörü büyüdükçe, bu sektörün tedarikcileri de ( halı şampuanı üreten firmalar, halı yıkama , halı sıkma veya halı kurutma makineleri imal eden firmalar v.b.) rekabet içine girmişlerdir.Halı yıkama şampuanı üreten firmalar, AR-GE çalışması yaparak hem leke çıkarma gücü yüksek hem de kimyasal yerine organik şampuanları piyasaya sürmektedirler

.Halkalı halı yıkama halılarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini halı yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan edilmektedir.Yaz kış güven içerisinde hizmet veren Halkalı halı yıkama firmamız elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere % 100 garanti verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir. Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisi diyebileceğiniz Halkalı halı yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızda birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız tam otomatik makineleri,toz alma ve paketleme makineleri , kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Halkalı halı yıkama olarak biz; hiç bir zaman maliyetten kaçınmayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.Çünkü kazanılan her +1 müşteri bizim için en değerli sermayemizdir.

Halılarınız 24 Saatte Teslim! 

halkalı-halı-yıkama

Halkalı halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 24 saat gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: Halkalıda halı yıkama - Halkalıda halı temizleme - Halkalıda halı silme - Halkalıdaki halı temizleme firmaları - Halkalıdaki halı temizleme şirketleri - Halkalıdaki halı temizleme firmalarının telefon numaraları - Halkalıda halı temizleme fiyatları - Halkalıdaki en iyi halı temizleme firmaları - Halkalıdaki halı yıkama firmaları - Halkalıdaki halı yıkama şirketleri - Halkalıdaki halı yıkama firmalarının telefon numaraları - Halkalıdaki halı yıkama fiyatları - Halkalıdaki en iyi halı yıkama firmaları - Halkalıdaki halı silme şirketleri - Halkalıdaki halı silme firmalarının telefon numaraları - Halkalıdaki halı silme fiyatları - Halkalıdaki en iyi halı silme firmaları gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz