Yandex.Metrica

0 532 212 68 57

HİZMETLERİMİZ

KOLTUK YIKAMA

Pek çoğumuz koltukların silinerek temizlenebileceğini düşünürüz.Halbuki;doğru bilinen bu yanlış, kirin büyük bölümünün koltuğun sünger kısmına geçmesine neden olur.
Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakın. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanlarımızdan biride Koltuk Yıkamadır.Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ. Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır. Bizim tavsiyemiz koltukların 6 ayda bir yada en azından yılda 1 defa yıkanmasıdır.

HALI YIKAMA

Halı temizliği alanında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı evinizden alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içersinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim ediyoruz.

HALILARINIZ 24 SAATTE TESLİM !!! Metropol halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 24 saat gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

YATAK YIKAMA

Yatağımızın zamanla sarardığı hepimizce bilinen bir gerçek.Sadece terimiz değil, deri döküntümüz ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden oluyor.Ama gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değil, bunlarla beslenen (deri döküntüsü, kıl, toz) ve uygun ortam (ter, nem) bulan MAYTLAR! Aslında maytların kendisi de değil, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan! Bir mayt bir günde vücut kütlesinin 30 katı kadar dışkı bırakır.Bir yandan da bunların sayıları hızla artmaya başlar.Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak dahi değiştirsek, yatağın içine geçen az da olsa maytlar burada yuvalanır, çoğalır ve dışkı bırakmaya başlar.Yatağın içi zamanla kir ve bakteri yuvasına döner.Bir çoğumuzun denediği şey ve müşterilerimizde çokça karşılaştığımız durum, yatağı sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra dalga dalga sarı renklerin oluşması.Bunun nedeni, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır.MAYTLAR ve bunların dışkıları bize ne gibi zarar verir? Bunun cevabı kişiden kişiye değişir.Kimimizde kaşıntı, özellikle astım, bronşit gibi rahatsızlıkları olanlar da gece sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

ARABA KOLTUK YIKAMA

YERİNDE ARABA KOLTUK YIKAMA Araba koltukları da aynı ev koltukları gibi zamanla kir, toz ve bakteriler koltuğun içine nüfuz eder.Bu nedenle koltuğu silmekle (temizlik ürünü olarak ne kullanırsanız kullanın) süngere işlemiş kiri daha da yaymanıza neden olur ve daha berbat bir görüntü oluşur. Yapılacak en iyi yöntem, vakumlu bir yıkama makinesi ve kumaşa / deriye uygun solüsyon ile profesyonel bir kişi tarafından koltukların temizlenmesi olacaktır. Sizin yapmanız gereken, aracınız nerede olursa olsun ve hangi zaman aralığında istiyorsanız, bizi çağırmak... Gerekli tüm ekipmanlarımızla ( Yıkama makinesi, solüsyonlar, Seyyar Elektrik, Su ... v.s.) aracımızla gelip , aracınızın koltuklarını olduğu yerde yıkıyoruz. Koltuklarınızın yıkandıktan sonraki kuruma süresi ortalama 1-3 saattir. Artık siz ve sevdikleriniz, tertemiz ve hijyen bir şekilde gönül rahatlığıyla koltuklarınıza oturabilirsiniz.

YERİNDE HALI YIKAMA

Yerinde halı yıkama; Duvardan duvara halılar için ev, iş yeri veya kamu binalarında verilen halı yıkama hizmetidir. Halıyı yerinde yıkayabilmek için firmaların; özel ekipmanları, temizlik malzemeleri ve yerinde halı yıkama konusunda tecrübelerinin olması gerekir. Yerinde halı yıkama fiyatları, firmalar arasında verilen yıkama hizmetinin kalitesine doğru orantılı olarak değişmektedir. Metropol halı yıkama fiyatları sayfasında, duvardan duvara halılar için yerinde halı yıkama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Halınızın kullanım yoğunluğuna ya da ne kadar kirlendiğine bağlı olarak yerinde halı yıkama yöntemleri, değişiklik gösterebilir. En sık tercih edilen yöntemleri, 5 ana kategoriye ayrılır: şampuanlama, buharla yıkama, köpükle yıkama, kuru temizleme, bonnet ile temizleme. Seçilen yöntem ne olursa olsun halı yıkama firması, temizlenecek tüm halıları önce elektrik süpürgesi ile süpürmelidir.

SANDALYE YIKAMA

Sunduğumuz hizmetler arasında yerinde sandalye yıkama işlemleri önemli bir yer tutmaktadır. İstanbul da evlerde genellikle kullanılmakta olan evde sandalyeleri veya parça halinde muhtelif odalardaki eşyalarınızı yerinde Güvenli ve Garantili bir şekilde hijyenik şekilde yerinde yıkayıp temizliyoruz. Evde sandalye Yıkama da, Evde sandalye yıkama işlemine başlanmadan önce, profesyonel tip vakumlu ithal makinelerimiz ile sandalye üzerindeki tozlar ve kaba pislikler bu makine yardımı ile alınır. Daha sonra sandalye üzerinde bulunan lekeler için özel organik bazlı leke çözücüler ile evde sandalye yıkama işlemine başlamadan önce çözdürülmesi sağlanır. Temiz su verilip, durulama yapıldıktan sonra, son olarak vakum gücü yüksek makinelerimizle sandalyenin vakumlaması yapılır ve üzerinde bulunan kir, leke, bakteri ve mikroplar artık vakum makinemizin haznesinde hapsolur.

ÇEKYAT & KANEPE YIKAMA

Çekyat ve Kanepe temizliğinde özellikle anti-bakteriyel maddeleri tercih etmeliyiz.Çünkü çekyat ve kanepemizde kir ve lekeler kadar bakteriler de bir o kadar önemli bir sorundur.Diğer bir yöntem de koltuk kumaşının yüzeyini beyaz sabunlu ılık su ile silmektir. Çekyat Kanepe Yıkama da bir diğer yöntem ise; ılık suya bir miktar amonyak ve arap sabunu koyup, lifle köpürterek silmektir. Koltuklar silme işlemi yapıldıktan sonra mutlaka durulanmalıdır.Özellikle mutfak halıları en çok kirlenenler arasındadır. Üzerine yağ, salça, yemek, reçel v.s. herşey dökülür ve çıkarması zordur. En etkili yöntem üzerine yağ-çöz sıkıp 15 dakika bekledikten sonra hafif bastırarak silmektir. Yeni alınan koltuklar oldukca gösterişlidir ve siz onları bir örtüyle kapatmak istemezsiniz.Ama bir yandan da en ufak bir leke-kir olduğunda da içiniz cız eder.Hemen bir bezle silmek istersiniz.Bu işlemi yaptığınızda , yüzeysel olarak kiri yada lekeyi temizlemiş olsanız da , asıl kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer. Zamanla kötü koku ve bakteri yuvasına dönüşür.Bazen müşteriler, koltuğa bir bardak temiz su bile dökülse koltuğun bunu kustuğunu ve yüzeyde lekeler oluştuğunu belirtiyor. Aslında suyun ve kumaşın hiç suçu yok. Zamanla koltuk silinerek içeri itilen kir, hatta hiç birşey yapımasa bile oturup kalktıkça koltuk yüzeyindeki toz zerreleri sünger tarafından emilir.Koltuğa, bırakın çay, kahve veya başka bir sıvıyı, temiz bir bardak su bile dökülse, içerideki toz ve kir tortusuyla birşeşir ve samurumsu bir görüntü olarak koltuk yüzeyinde istenmeyen görüntüye yol açar.

YORGAN YIKAMA

Halı Yıkama hizmetinin yanında yorgan ve battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yogan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir.

BATTANİYE YIKAMA

Halı Yıkama hizmetinin yanında yorgan ve battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yogan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • İstanbul'un Avrupa yakasında hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA - metropolhaliyikama.com
 • İstanbul'un Avrupa yakasında hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA - expresshaliyikama.istanbul
 • Metropol Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hem Avrupa hemde Anadolu yakasında hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  METROPOL KOLTUK YIKAMA - metropolkoltukyikama.com
 • İstanbul'un Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet veren bu kuruluş , sizin ayağınıza gelerek yerinde arabanızın koltuklarını yıkamaktadır.

  YERİNDE ARABA KOLTUK YIKAMA - arabakoltukyikama.com
 • İstanbul Yatak Yıkama ;İstanbul'un hem Avrupa hemde Anadolu yakasında Yatak Yıkama hizmeti veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  İSTANBUL YATAK YIKAMA - yatakyikama.com
 • İstanbul Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hem Avrupa hemde Anadolu yakasında hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  İSTANBUL KOLTUK YIKAMA - istanbul-koltuk-yikama.com
 • İstanbul Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hem Avrupa hemde Anadolu yakasında hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  İSTANBUL KOLTUK YIKAMA - koltuk-yikama.net
 • İstanbul'un Avrupa yakasında hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA - hali-yikama.gen.tr
 • İstanbul'un Avrupa yakasında hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA - metrotemizlik.com
 • İstanbul'un Avrupa yakasında hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  METROPOL HALI VE KOLTUK YIKAMA - drmhaliyikama.com
 • İstanbul'un hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet veren Halı-Koltuk ve Yatak Yıkama yapan bu firmalar , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  HALI VE KOLTUK YIKAMA FİRMALARI- yikama-firmalari.com
 • Metropol Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hem Avrupa hemde Anadolu yakasında hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  İSTANBUL KOLTUK YIKAMA - istanbulkoltukyıkama.com
 • Başakşehir Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hızla büyüyen ilçesi Başakşehir ve Kayaşehir semtinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  BAŞAKŞEHİR KOLTUK YIKAMA - basaksehirkoltukyikama.net
 • Kayaşehir Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hızla büyüyen ilçesi Başakşehir ve Kayaşehir semtinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  KAYAŞEHİR KOLTUK YIKAMA - kayasehirkoltukyikama.com
 • Halkalı Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hızla büyüyen ilçesi Başakşehir ve Kayaşehir semtinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  HALKALI KOLTUK YIKAMA - halkalikoltukyikama.net
 • Küçükçekmece Koltuk Yıkama ;İstanbul'un hızla büyüyen ilçesi Başakşehir ve Kayaşehir semtinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  KÜÇÜKÇEKMECE KOLTUK YIKAMA - kucukcekmecekoltukyikama.com
 • Bakırköy Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden Bakırköy ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  BAKIRKÖY KOLTUK YIKAMA - bakirkoykoltukyikama.com
 • Bahçelievler Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden Bahçelievler ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  BAHÇELİEVLER KOLTUK YIKAMA - bahcelievlerkoltukyikama.com
 • Bağcılar Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden Bağcılar ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  BAĞCILAR KOLTUK YIKAMA - bagcilarkoltukyikama.com
 • Esenler Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden Esenler ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  ESENLER KOLTUK YIKAMA - esenlerkoltukyikama.com
 • Bahçeşehir Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmekte olan ilçelerinden BBahçeşehir semtinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  BAHÇEŞEHİR KOLTUK YIKAMA - bahcesehirkoltukyikama.com
 • Esenyurt Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmekte olan ilçelerinden Esenyurt ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  ESENYURT KOLTUK YIKAMA - esenyurtkoltukyikama.com
 • Beylikdüzü Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmekte olan ilçelerinden Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  BEYLİKDÜZÜ KOLTUK YIKAMA - beylikduzukoltukyikama.net
 • Avcılar Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden Avcılar ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  AVCILAR KOLTUK YIKAMA - avcilarkoltukyikama.net
 • Beşiktaş Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden Beşiktaş ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  BEŞİKTAŞ KOLTUK YIKAMA - besiktaskoltukyikama.com
 • Şişli Koltuk Yıkama ;İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden Şişli ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyeti ve özgüvenini sağlamış bir firmadır.

  ŞİŞLİ KOLTUK YIKAMA - sislikoltukyikama.net
 • Başakşehirde hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  BAŞAKŞEHİR HALI VE KOLTUK YIKAMA - basaksehirhaliyikama.biz
 • Kayaşehirde hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  KAYAŞEHİR HALI VE KOLTUK YIKAMA - kayasehirhaliyikama.biz
 • Halkalıda hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  HALKALI HALI VE KOLTUK YIKAMA - halkalihaliyikama.biz
 • Küçükçekmecede hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  KÜÇÜKÇEKMECE HALI VE KOLTUK YIKAMA - kucukcekmecehaliyikama.biz
 • Bağcılarda hizmet veren bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  BAĞCILAR HALI VE KOLTUK YIKAMA - bagcilarhaliyikama.biz
 • İstanbul'un hem Anadolu hemde Avrupa yakasında hizmet ağı kuran bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  BAŞAKŞEHİR HALI VE KOLTUK YIKAMA - basaksehir.metropolkoltukyikama.com
 • İzmirde hizmet ağı kuran bu kuruluş , güven duygusunun verdiği güçle her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

  İZMİR KOLTUK VE YATAK YIKAMA - izmirkoltuk.yikama-firmalari.com