Kayaşehir Halı Yıkama

KAYAŞEHİR HALI YIKAMA

Kayaşehir de Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti Almak İçin En Doğru Adrestesiniz!

Halı yıkama alanındaki son teknolojileri yakından takip eden Metropol Halı Yıkama kendisini geliştirerek sürekli iyileştirme modeli ile kaliteli halı yıkama hizmetini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Halı Yıkama işlemi yılda en az bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanan yada evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri hem sağlığınızı hem de halınızın ömrünü olumsuz etkiler.Kuralına uygun yıkanmayan halılar da; bakteri, alerjik özellikli mikroorganizmalar, mayt yani akarlar yuvalanıp, hızla ürer. Halınız; özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı sürece derinlemesine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklarla, alerjiye yol açar. Biz en son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinesinde halınızın türü ve kirlilik oranına göre, Anti-bakteriyel Lazer-Promax halı şampuanı kullanıyoruz. Oksijen bazlı halı şampuanı sayesinde halılarınız sadece temiz olmakla kalmaz aynı zamanda tüm bakteri, mayt ve virüslerden de dezenfekte olur.

Bununla birlikte halının tam kurutulmaması kötü kokuya, halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.Yeni teknolojiye tam uyum gösteremeyen firmalar yaptıkları halı yıkamalarda olumsuz sonuçlara neden olmakta ve bu durum müşteri mağduriyeti olarak geri dönmekte. Biz Metropol Halı Yıkama olarak 2 adet teknolojik kurutma odası kullanıyoruz. Halılarınız steril bir şekilde ve tozlu ortamlardan uzak kapalı ortamda kurutularak normal şartlarda 3 günde , acil durumlarda (2. acil kurutma odasında Express yıkama ile) 24 saatte temiz, sağlıklı ve hızlı bir şekilde siz değerli müşterilerimize halılarınızı teslim etmekteyiz.

HALILARIN TESLİM SÜRESİ

Halıların normal teslim süresi 3 gündür. Yaz-Kış kurutma odalarında kurutulan halılar hijyenik, çabuk ve temiz bir ortamda kurutulmaktadır.

HALILARINIZI İSTERSENİZ 24 SAATTE TESLİM EDİYORUZ! 

Halılarınızı acil yıkatmak mı istiyorsunuz? Vip Halı yıkama hizmetimiz ile Express yıkama ile halılarınızı hızlı,kuru, temiz ve hijyenik bir şekilde teslim ediyoruz.

Kayaşehir Halı Yıkama

EXPRESS HALI YIKAMA

Hiç beklenmedik ani özel misafir gelmesi, veya özel ziyaretler hepimizin başına gelebilecek durumlardır. Özellikle de kış aylarında " Aman çocuğum betona basıp hasta olmasın ! " düşüncesiyle halılarımızı çok daha erken teslim almak isteriz.
Böyle durumlar için 2. Özel Express Kurutma odamız mevcut. Bu kurutma odası diğerine göre daha küçük ve daha çabuk kurutma kapasitesine sahip ( 4 -6 saat) makine bulunmaktadır. Tabiki bu da halı yıkamaya ek maliyet oluşturmaktadır.

Müşterilerimizin hızlı halı yıkama hizmeti talebini karşılamak için 24 saatte teslim ( Express Halı Yıkama) Hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet için toplam halı tutarınıza ek olarak Express halı Yıkama ücreti almaktayız.

Kayaşehir Halı Yıkama

Peki; Metropol Halı Yıkama Olarak Bizim Farkımız Ne?

Metropol halı yıkama , kullandığı her türlü ekipman ve makine parkuru ile müşterisine daima en hızlı ve en temiz halıları teslim edebilmek için devamlı kendisini yenilemekte ve sektörde Lokomotif olma misyonunu üstlenmektedir.

İlk başlarda müşterilerimize halılarını 1-3 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, "Aman yeter ki temiz olsun, halılar bir hafta sonra da gelse sorun olmaz." diyen müşterilerimiz, zamanla halılarını hem hızlı hem de temiz teslim ettiğimizi gördükce ve alıştıkca, zaman zaman yoğun sezonlar da ( bayram öncesi ve sonrası gibi) halıları 4 günde teslim edebileceğimizi söylediğimizde, bizlere sitem etmektedir.

Bir diğer önemli husus ise, halıların temiz, hijyenik ve sağlıklı olmasıdır.Pek çok halı yıkama firması, ucuz halı yıkama politikası güderek, kalitesiz , hatta kanserojen içerikli kimyasal sampuanlar kullanmaktadır.Unutmayın, hiç bir şey sağlığımızdan daha değerli değildir.

Halı yıkama sektörü büyüdükçe, bu sektörün tedarikcileri de ( halı şampuanı üreten firmalar, halı yıkama , halı sıkma veya halı kurutma makineleri imal eden firmalar v.b.) rekabet içine girmişlerdir.Halı yıkama şampuanı üreten firmalar, AR-GE çalışması yaparak hem leke çıkarma gücü yüksek, hem de kimyasal yerine organik şampuanları piyasaya sürmektedirler

Metropol Halı Yıkama  olarak kullandığımız temizleme ürünlerini , halılarınızı yıpratmayan güvenilir firmalardan temin edilmektedir.Yaz - kış güven içerisinde hizmet veren Metropol Halı Yıkama firmamız, elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme hizmeti ile sizlere % 100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Kendini kanıtlamış bir firma olarak, tecrübeli elemanlarımızla sizlere en hızlı ve kaliteli halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisi diyebileceğiniz Metropol Halı Yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızdaki birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız; tam otomatik makineleri, toz alma ve paketleme makineleri , kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Metropol halı yıkama olarak biz; hiç bir zaman maliyetten kaçınmayarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.Çünkü kazanılan her +1 müşteri bizim için en değerli sermayemizdir.

Kayaşehir Halı Yıkama

HALI YIKAMA AŞAMALARI

Fabrikamıza gelen halılar öncelikle cinsine göre ayrılır.Sonra toz alma işlemi uygulanır ve daha sonra yıkama aşamalarına geçilir.Yıkaması bittikden sonra dezenfekte işlemi yapılır ve kurutma odalarında kurumaya bırakılır.Kurutma işlemi de bittikten sonra hav alma - paketleme işlemilerinden sonra son kotrolleri yapılarak müşteriye hazır hale gelir ve dagıtım başlar. Metropol Halı Yıkama olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini yenileyen Halı Yıkama Firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Metropol Halı Yıkama Firması olarak halılarınızı garantili tam otamatik makinelerde arkası ve ön yüzü olmak üzere iki tarafınıda yıkamaktayız.Sizlerin menmuniyeti firmamız için önemlidir.Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına ekipmanlarını daima yenilemektedir.

Halı Yıkama yapan firma sayısı çok olmasına ragmen bu işi fabrika ortamında ve profesyonelce yapan firma sayısı oldukça azdır.Metropol Halı Yıkama olarak siz müşterilerimize profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla fabrika ortamında halı yıkama hizmeti sağlamaktayız. Tüketici olarak Halı Yıkama hizmeti alacağınız zaman firmanın gerçekten halı yıkama fabrikası oldundan emin olunuz.

Bizlere ulaşacağınız anahtar kelimeler: halı yıkama - halı temizleme - halı silme - halı temizleme firmaları - halı temizleme şirketleri - halı temizleme firmalarının telefon numaraları - halı temizleme fiyatları - en iyi halı temizleme firmaları - halı yıkama firmaları - halı yıkama şirketleri - halı yıkama firmalarının telefon numaraları - halı yıkama fiyatları - en iyi halı yıkama firmaları - halı silme şirketleri - halı silme firmalarının telefon numaraları - halı silme fiyatları - en iyi halı silme firmaları gibi kelimelerden bizlere ulaşabilirsiniz